Paylaş:

NSP Soft Plasteline 906 gr Model Kili

Ürün Kodu:1189
1.342,37 TL
Seçiniz
Ürün Özellikleri

NSP, profesyonel, kükürt içermeyen heykeltraşlık killeridir. Kükürtsüz olması, silikon lastiği kullanılarak kalıp yapılmasından kaynaklanan zorlukları asgari seviyeye indirir. Eritilebilir ve yaklaşık 85 0C’de dökülebilir. Yumuşak, orta ve sert olarak farklı sertlik derecelerinde bulunur. Diğer Chavant ürünlerine göre sertlik bilgisi aşağıdaki tablodan incelenebilir.

Miktar

906 gr


Chavant Ürünleri Sertlik Tablosu

Sertlik özellikleri 1-10 arası sıralama yapılmıştır. 1 en yumuşak, 10 en sert olarak tanımlanmıştır. Bu tablo genel bir kılavuz olarak kullanılmalıdır ve içerdiği değerler sadece Chavant killeri için geçerlidir.

Ürün Özellik Sertlik
Professional Plasteline Kükürt bazlı 3
Le Beau Touche Kükürtsüz 4
Fill-It Kükürtsüz 4
NSP Soft Kükürtsüz 4
NSP Medium Kükürtsüz 7
NSP Hard Kükürtsüz 9

NSP™

NSP, profesyonel kalitede bir modelleme kilidir, ve kükürtün dolgu maddesi olarak  kullanılmasını ortadan kaldırmak amacı ile geliştirilmiştir. Kükürt genellikle çeşitli sıvı lastik, kalıp üretim malzemelerinde bir takım kısıtlayıcı sorunlar oluşmasına neden olur. NSP ürün grubundaki balmumu bileşenlerinin yüzdesi daha yüksek olduğundan, bu killer bir nebze daha “dayanıklıdır”. Yumuşak, orta ve sert (sadece NSP ürün grubuna ilişkin terimler) halde mevcut olan bu killerin oldukça iyi yapışkanlık özellikleri, esneklikleri ve uzunlukları vardır. NSP killeri nispeten daha “dayanıklı” olduğundan, Kesilmiş detay hatlarını temiz bir şekilde ortaya çıkarır, yamuk kenar oluşturmazlar. NSP’nin yüzey dokusu kükürt bazlı killere oranla biraz daha “tutucu” olur ve NSP-yumuşak bile çoğu insanın standartlarına göre sert kabul edilebilir.

Ödeme Seçenekleri
Teslimat ve İade Koşulları
Tavsiye Et
Kampanya
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.